Space Available
| 1st Floor,Ste $62,335 /mo
|
|
| Available Space | 24,934 sq. ft. |
| Rate | $2.50 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
| 2nd Floor-205 $86,163 /mo |
|
| Available Space | 34,465 sq. ft. |
| Rate | $2.50 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
property information
Map
2805 Bowers Ave, Santa Clara, CA 95051