Space Available
| 1st Floor-2411 $28,946 /mo
|
|
| Available Space | 12,585 sq. ft. |
| Rate | $2.30 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
| 2nd Floor-2421 $19,380 /mo |
|
| Available Space | 8,426 sq. ft. |
| Rate | $2.30 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
| 2nd Floor-2441
$10,904 /mo |
|
| Available Space | 4,741 sq. ft. |
| Rate | $2.30 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
property information
Map
2401-2471 Peralta St, Oakland, CA 94607